Anpassa din verksamhet till det digitala landskapet

Webinar on demand | kostnadsfritt

Verksamheter ställer idag höga krav på IT-säkerhet, moderna användargränssnitt och automatiserade arbetsflöden. Det är viktigt att vi kan digitalisera och automatisera med vår befintliga IT-infrastruktur – utan att behöva investera i dyra systembyten. Vi vill kunna arbeta effektivt och underlätta för våra användare, vilket blir möjligt om vi får våra befintliga IT-system att fungera väl tillsammans.

Kan man låta gamla system leva kvar i organisationen - men ändå driva digitalisering och automation med ny teknik integrerat?
Svaret är JA! I detta webinar ser vi på flera usecase där det finns enklare och mer kostnadseffektiva sätt att hänga med i digitaliseringen med hjälp av Onifys plattform - utan att behöva byta ut ett system mot ett annat.

Vi kommer att se närmare på usecase från våra kunder inom IT- och HR-administration. Du som tidigare varit med på våra webinar om Onify kommer nu få se produkten satt i sitt sammanhang ute hos kund – med de vinster som följer.

--- Detta är ett inspelat webinar ---

Talare

Samarbetspartner

Onify_logo

Kommande event

Fortinet Fasttrack på Universeum

Kom och upplev Universeums fantastiska Visualiserings dome tillsammans med Zitac och Fortinet Den 20/3 anordnar Zitac tillsammans med Fortinet en halvdags utbildning/teknisk labb där ni kommer att få möjlighet att lära er mer om vad som är nytt i FortiOS och/eller hur FortiDeceptor, FortiNDR eller FortiSandbox fungerar.

Framtidens invånarservice - En väg in för alla!

Vill du veta hur din kommun kan möta invånarnas förväntningar med en digital lösning som samlar allt på ett ställe? Välkommen till vår Lunch and Learn där vi tillsammans med vår partner Onify presenterar deras nya koncept Invånarportalen – en innovativ lösning som gör det enklare för kommuner att erbjuda personlig och sömlös service till invånare.

Förebygg hot och bygg starkare IT-säkerhet med rätt verktyg

Cybersäkerhet handlar om mer än att bara reagera på hot. Genom proaktivt arbete med förebyggande åtgärder och snabbt kunna återhämta sig från incidenter kan din organisation bygga ett starkare skydd. Vi har bjudit in Peter Fredsborn och Fredric Berge att dela med sig av hur man kan arbeta proaktivt med att förebygga och förminska effekten av en IT-attack.